Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nowości
Olej lniany 14,00 zł


Bezpieczne zakupy

  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

W naszej ofercie:

POLECAMY : leki naturalne i ziołowe, zioła, suplementy diety, preparaty ziołowe i witaminowe, minerały i witaminy oraz inne specyfiki i produkty farmaceutyczne, zappery, urządzenia i sprzęt medyczny leczniczy i elektroniczny poprawiający stan zdrowia, artykuły i sprzęt fizykoterapeutyczny, książki i poradniki medyczne, książki obejmujące tematykę : zdrowie, medycyna naturalna, ziołolecznictwo, nowe terapie lecznicze, dietetyka i zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia, parapsychologia, ezoteryka, uroda, medycyna alternatywna itp. Polecamy również : filtry do wody, zdrowa żywność, kosmetyki naturalne i ziołowe, artykuły higieniczne, sprzęt AGD przydatny w domu oraz wiele innych produktów dla zdrowia, urody. Zapraszamy !

Cenniki do pobrania

REGULAMINREGULAMIN INTERNETOWEGO SKLEPU

Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego „ARTIZO” Urszula Czwartkowska


I. Sklep internetowy prowadzi:


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „ARTIZO”

Sobieszyn 6, 08-504 Ułęż

e-mail:lekizaptekinatury@lekizaptekinatury.pl

tel. 605149294, 818667901

II.Warunki akceptacji regulaminu:

1. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym przez Kupującego jest równoznaczne z akceptacją przez niego regulaminu internetowego sklepu Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego „ARTIZO” Urszula Czwartkowska w całości.

III.Zasady składania zamówień:

1. Składanie zamówień jest możliwe przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok na stronie internetowej www.lekizaptekinatury.pl. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane w następny dzień roboczy. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wprowadzenia przerw technicznych w korzystaniu ze Sklepu.


2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy zamawiającym, zwanym dalej Kupującym, a sklepem internetowym firmy P.P.H.U. "ARTIZO" " Leki z Apteki Natury – www.lekizaptekinatury.pl - zwanym Sprzedającym. Zakupy w sklepie mogą być dokonane tylko i wyłącznie przez osobę pełnoletnią.


3. Warunkiem dokonania zamówienia wybranego towaru jest skorzystanie z modułu „koszyk sklepu”, w którym wypełnienia się dane i wysyła formularz zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego do Sprzedawcy.


4. Kupujący jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem rzeczywistym i prawnym wypełnienia formularza zamówienia.


5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowanie w przypadku wątpliwości co do rzetelności takiego zamówienia.


6. Po złożeniu przez Kupującego zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zamówienia, stwierdzające: datę, rodzaj, przedmiot świadczenia oraz jego cenę. Niepotwierdzone zamówienie nie będzie realizowane.


7. Następnie Kupujący otrzymuje e-mail, który: potwierdza zawarcie umowy kupna-sprzedaży lub anulowanie zamówienia. W wiadomości e-mail Sprzedający określa statut zamówienia wraz ze wskazaniem sposobu postępowania w celu prawidłowej realizacji złożonego zamówienia.


Statuty zamówienia mogą być następujące:


a) W TRAKCIE REALIZACJI – oznacza to, że obsługa sklepu rozpoczęła kompletowanie zamówienia. Ten etap zamówienia może trwać, w zależności od posiadanych stanów i zapasów magazynowych od 1 do 3 dni. Jeżeli sprowadzenie towaru wymagać będzie dłuższego czasu, Kupujący zostanie o tym poinformowany niezwłocznie w osobnym mailu.


b) W TRAKCIE REALIZACJI - PROSIMY O WPŁATĘ - oznacza to, że obsługa sklepu czeka na wpłatę całości kwoty zamówienia na rachunek firmy ARTIZO podany w wiadomości mailowej. W tym czasie rezerwowany jest odpowiedni towar w naszym magazynie, tak samo jak w przypadku statusu opisanego powyżej, ale wysyłka następuje po wpłacie całości należności przez Kupującego na rachunek firmy Sprzedawcy.


c) PRZEPRASZAMY, BRAK W MAGAZYNIE - ZAMÓWIENIE ANULOWANE - zamówionego towaru nie ma w magazynie lub niemożliwe jest sprowadzenie towaru od producenta lub hurtowni. Zamówienie anulowano i nie zostanie zrealizowane. Sytuacja taka zdarza się niezmiernie rzadko z przyczyn przez nas nie zawinionych. Serdecznie przepraszamy za nią Kupujących.


d) WYSŁANE - PROSZĘ OCZEKIWAĆ NA PRZESYŁKĘ - oznacza to, że zamówienie zostało zrealizowane i wysłane na podany w formularzu adres. Standardowy czas dostawy przez Pocztę Polską przy przesyłce priorytetowej wynosi 1-3 dni roboczych, a przez firmę kurierską 1-2 dni roboczych.

8. Kupujący ma prawo wprowadzić zmiany w zamówieniu, bądź całkowicie je anulować o ile nie zostało jeszcze przekazane do realizacji /tj. jedynie bezpośrednio po jego złożeniu/. Należy w tym celu wysłać odpowiednią informację pod adres poczty elektronicznej sklepu, telefonicznie lub faksem.

Wszelkie zmiany dotyczące zamówienia lub decyzję o anulowaniu zamówienia można przekazać:

a)pocztą elektroniczną na adres:lekizaptekinatury@lekizaptekinatury.pl

b)telefonicznie: 605 149 294 w godz.: 8.00-16.00 (poniedziałek - piątek)

c)faksem: 818667902


9. Wszystkie towary oferowane w sklepie internetowym przez Sprzedającego są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty i towary zakupione w sklepie są własnością P.P.H.U. ARTIZO do momentu uiszczenia przez Kupującego pełnej zapłaty.

IV.Zasady realizacji zamówień:

1. Realizacja zamówienia następuje po uprzednim wyborze przez Kupującego sposobu regulowania zapłaty za złożone zamówienie.


2. Termin realizacji zamówienia w przypadku towarów ze stanu magazynowego wynosi od 24h do 5 dni. Jest to czas, który Sprzedawca potrzebuje, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę.


3. W razie zaistnienia sytuacji braku zamówionego artykułu w magazynie Sprzedającego, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Wówczas Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia.


4. Zapłatę za zakupiony towar należy wnieść dopiero po otrzymaniu potwierdzenia dostępności w magazynie.


5. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie sklepu internetowego Sprzedawca kontaktuje się z Kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu jego dostawy.


6. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu (1-2 dni).


7. UWAGA: W przypadku braku wpłaty w terminie 14 dni od daty złożenia zamówienia - zamówienie zostaje anulowane.


8. Możliwe sposoby dostarczania przesyłek:


a) Poczta Polska – przesyłki dostarczane zazwyczaj w ciągu 1-3 dni roboczych (przesyłka priorytetowa) po wysyłce z naszego magazynu.

b) Firma kurierska – przesyłki dostarczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.


9. Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie do Kupującego.


10. Jeżeli przesyłka nie dotrze do Kupującego, należy na adres lekizaptekinatury@lekizaptekinatury.pl - przesłać informację o niedoręczeniu przesyłki. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

V. Ceny sprzedaży oraz dokumentowanie dokonanego zakupu:


1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego Sprzedawcy wyrażone są w złotych polskich.


2. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT w określonej wartości).


3. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. P.P.H.U. ARTIZO dokłada wszelkich starań, by prezentowane na stronach sklepów produkty były dostępne, a ich ceny aktualne. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki. P.P.H.U. ARTIZO nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji zamówienia z przyczyn od siebie niezależnych. O braku możliwości realizacji zamówienia Kupujący informowany jest bezzwłocznie.


4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.


5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów z oferty bez uprzedzenia.

6. Ceny, warunki sprzedaży oraz organizowane promocje ustalane są na podstawie aktualnie obowiązujących zasad, określonych przez Sprzedającego w dniu dokonania zamówienia i podawane są na stronach internetowych z ofertą handlową.


7. Na wszystkie produkty i towary sprzedawane w sklepie. Sprzedawca wystawia dowody sprzedaży w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT (na życzenie Kupującego).


VI. Sposoby płatności za zamówienie:


1. Możliwe są następujące formy płatności:


· Za pobraniem na terenie Polski - zapłata przy odbiorze towaru gotówką listonoszowi lub kurierowi

(przesyłki zagraniczne i hurtowe - płatność tylko przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy).

Koszt przesyłki pobraniowej jest następujący:

Paczki o wadze do 2kg - Poczta Polska przesyłka pobraniowa priorytetowa – 25zł,

Paczki o wadze do 30kg – kurier -przesyłka pobraniowa – 25zł,

Wszystkie paczki pobraniowe, o wadze powyżej 2kg, realizowane są jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej.


· Przelewem – Sprzedawca rezerwuje zamówiony towar w swoim magazynie, do Kupującego przesyła e-mail z informacjami o numerze rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar zostaje zapakowany i wysyłany na wskazany przez Kupującego adres.

Koszt przesyłki po przedpłacie jest następujący:

Paczki o wadze do 2kg - Poczta Polska przesyłka priorytetowa – 15zł

Paczki o wadze do 30kg – kurier – 18 zł

Wszystkie paczki wysyłane po przedpłacie, o wadze powyżej 2kg, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej – 18zł.

· Gotówką -zapłata przy odbiorze w siedzibie firmy lub sklepie firmowym.

· Przesyłki zagraniczne i hurtowe – płatność (przedpłata) tylko przelewem na rachunek firmy. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie według cennika firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.


2. Uwaga: Konsekwencją nieuzasadnionego nieodebrania zamówionej i potwierdzonej przez Kupującego przesyłki jest obciążenie go kosztami związanymi z jej opakowaniem, nadaniem i zwrotem do nadawcy.


3. Kupujący w razie zawinionego nieodebrania z jakichkolwiek powodów paczki zobowiązuje się do zwrotu kosztów przesyłki ( są to rzeczywiste koszty: zapakowania, przesyłki i zwrotu do nadawcy oraz inne uzasadnione koszty ) tytułem nie wywiązania się z zawartej umowy. Kwotę należną Kupujący zobowiązuje się wpłacić na rachunek firmowy P.P.H.U. ARTIZO w ciągu 3 dni od daty wezwania do zapłaty. W przypadku stwierdzenia braku wpłaty sprawa kierowana jest do windykacji lub pod rozstrzygnięcie sądu właściwego dla sprawy. Kupujący pokryje wszystkie koszty związane z tym postępowaniem.

Sprzedawca informuje, że wprowadzenie powyższego sposobu regulowania należności wymusili na naszej firmie nierzetelni Klienci, którzy narażali nas na duże straty związane z pokryciem kosztów opłat związanych ze zwrotem nieodebranych przesyłek do naszej firmy.


VII. Koszty przesyłki:


1. Zamówiony towar Sprzedawca dostarcza za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.


2. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi poniżej.


A. POCZTA POLSKA

Przesyłka pobraniowa priorytetowa o wadze do 2 kg:

- 25,00 zł przy zamówieniach do 700,00 zł

- 0,00 zł przy zamówieniach powyżej 700,00 zł

Przesyłka priorytetowa po przedpłacie o wadze do 2 kg:

- 15,00 zł przy zamówieniach do 500,00 zł

- 0,00 zł przy zamówieniach powyżej 500,00 zł


B. KURIER

Przesyłka pobraniowa kurierska o wadze do 30 kg:

- 25,00 zł przy zamówieniach do 800,00 zł

- 0,00 zł przy zamówieniach powyżej 800,00 zł

Przesyłka po przedpłacie kurierska o wadze do 30 kg:

- 18,00 zł przy zamówieniach do 600,00 zł

- 0,00 zł przy zamówieniach powyżej 600,00 zł


3. Wyjątkiem jest sytuacja przekroczenia odpowiedniej wartości zakupu (jednorazowo powyżej 500,00 zł przy przedpłacie przelewem na rachunek Sprzedawcy lub 700,00 zł przy przesyłce pobraniowej).Premiowana darmowa przesyłka jest dostarczana na koszt Sprzedawcy.


4. Przesyłki zagraniczne i hurtowe- pełne koszty pokrywa Kupujący.


5. Możliwy jest również odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym bezpośrednio w siedzibie Sprzedającego w Sobieszynie lub sklepie firmowym w Sobieszynie. Adresy i telefony dostępne na stronie sklepu internetowego w zakładce: KONTAKT.


VIII. Reklamacje:


1. Jeżeli Kupujący stwierdzi, że otrzymany towar jest niezgodny z umową, powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedawcą, w celu poinformowania Sprzedawcy o chęci zwrotu otrzymanego towaru.

Następnie Kupujący, reklamowany towar wraz z dowodem zakupu i protokołem niezgodności, a także ewentualnymi oczekiwaniami dotyczącymi sposobu realizacji zobowiązań Sprzedawcy, zobowiązany jest odesłać na adres sklepu: P.P.H.U. "ARTIZO " Urszula Czwartkowska, Sobieszyn 6, 08-504 Ułęż - przesyłką poleconą.


2. Sprzedawca informuję, że nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.


3. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sprzedający zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.


4. Sprzedawca ustosunkowuje się do żądań Kupującego w terminie 7 dni roboczych od momentu otrzymania reklamowanego towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedawca nie ustosunkuje się do żądań Kupującego, uważa się żądanie za uzasadnione.


5. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Kupującego wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi Sprzedawca. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Kupującego-użytkownika wszelkie koszty pokrywa Kupujący.


IX. Odstąpienie od umowy lub zmiana warunków umowy:


Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271, z późn. zm.) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 10 dni. Odstąpienie dla swej skuteczności wymaga złożenia stosownego oświadczenia na piśmie (przykładowe oświadczenie zawarte jest w niniejszym regulaminie) i przesłania go na adres siedziby Sprzedającego, tj. na adres: P.P.H.U. "ARTIZO" Urszula Czwartkowska, Sobieszyn 6, 08-504 Ułęż. Zgodnie z ustawą termin dziesięciodniowy liczony jest od dnia wydania rzeczy. Wyznaczając dzień wydania rzeczy P.P.H.U. ”ARTIZO” przyjmuje interpretację Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta oraz Federacji Konsumentów, iż dniem tym jest dzień otrzymania przesyłki przez Kupującego.


1. Zwrot jest możliwy tylko w przypadku, kiedy towar nie był używany, nie został zniszczony, jest czysty, wolny od zapachów, kompletny, z oryginalnym nienaruszonym opakowaniem oraz dowodem zakupu.


2. Jeżeli odesłany towar lub opakowanie zostanie zniszczone, zgniecione na skutek nieprawidłowego zapakowania lub z innych powodów będzie naruszone, Sprzedający zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody.


3. Sprzedający gwarantuje zwrot ceny sprzedaży towaru.


4. Kupujący pokrywa koszty odesłania towaru na adres Sprzedawcy.


5. Sprzedawca zwraca właściwą kwotę należną Kupującemu przelewem bankowym na podany numer konta bankowego Kupującego.


6. Zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271, z późn. zm.) zwrotom nie podlegają produkty wykonane na indywidualne zamówienie Kupującego.


UWAGA ! POWYŻSZE PRAWO DO ODSTAPIENIA OD UMOWY W TERMINIE DO 10 DNI OBEJMUJE JEDYNIE KONSUMENTÓW. NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW TOWARU ANI NIE DOKONUJEMY JEGO WYMIANY W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ DOKONANYCH PRZEZ PRZEDSIĘBIORCÓW.


X. Ochrona danych osobowych:


1. Podanie danych osobowych w formularzu rejestracyjnym niezbędne jest do przeprowadzenia transakcji zakupu. W interesie Kupującego leży podanie prawidłowych danych umożliwiających kontakt i dostarczenie zamówionego towaru. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z błędnego podania danych.

2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia, w wypadku gdy dane podane przez Kupującego podczas rejestracji, będą niezupełne (brak imienia, nazwiska, adresu, nr telefonu bądź adresu mailowego), lub gdy zachodzi podejrzenie, że dane podane przez Kupującego są błędne lub nieprawdziwe.


3. Podanie przez Kupującego danych osobowych w jakiejkolwiek formie jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwia dokonanie zakupów. Podanie danych osobowych przez Kupującego oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sprzedawcę.


4. Dokonując zakupu Kupujący wyraża zgodę na wykorzystywanie danych osobowych Kupującego w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez Sprzedawcę zamówienia (tj. dla dostarczenia Kupującemu przesyłki i dokonania rozliczeń). Ponadto równoznaczne to jest ze zgodą Kupującego na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie sklepu, a także na przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Sprzedawcę wyłącznie do celu realizacji złożonego zamówienia oraz w celach reklamowo-promocyjnych (informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach itp. oferowanych przez Sprzedawcę).


5. Sprzedawca zapewnia, że powierzone dane osobowe, nie są udostępniane, ani sprzedawane innym podmiotom czy osobom dla celów marketingowych i innych.


6. Powierzone Sprzedawcy dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa polskiego.


7. Kupujący ma prawo do kontroli przetwarzania danych osobowych, które jego dotyczą, w tym prawo do żądania uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania danych, na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Każdy Kupujący po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych, prawo do ich zmiany oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Kupujący ma prawo w każdym momencie wypisać się z listy subskrybentów oraz zmodyfikować swoje dane.


8. Kupujący wyraża zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez PPHU ARTIZO Urszula Czwartkowska (Administrator Danych), z siedzibą w Sobieszynie 6, 08-504 Ułęż, swoich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym w zbiorze danych Administratora Danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 Poz. 1204 z późniejszymi zmianami) w celach związanych z procesem realizacji złożonego zamówienia oraz w celach reklamowo-promocyjnych związanych z działalnością PPHU ARTIZO. Kupujący wyraża również zgodę na nieodpłatne przetwarzanie danych osobowych, oraz działań marketingowych prowadzonych przez Administratora Danych lub za jego pomocą. Informacja o przysługującym Kupującemuprawie dostępu, wglądu do treści danych oraz ich poprawianie, uzupełnianie, uaktualnianie lub sprostowaniaoraz informacjaiż wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez Kupującego dobrowolnie, zostanie przesłana w mailu potwierdzającym w trakcie rejestracji. Jednocześnie Kupujący jest informowany o prawie żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych /wypisania się w każdym momencie z listy subskrybentów Administratora Danych/.

XI.Prawa autorskie:

1. Wszystkie modele towarów, zdjęcia, grafika i teksty na stronach sklepu chronione są prawem autorskim oraz innymi prawami obowiązującymi w Polsce.

2. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów, zdjęć i tekstów nieodpłatnie w innych serwisach internetowych możliwe tylko za zgodą pisemną Sprzedawcy tj. firmy ARTIZO i z umieszczonym obok zdjęcia linkiem do sklepu.

XII.Inne warunki:

1. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

2. Kupujący składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas potwierdzenia zamówienia przez obsługę sklepu informacją przesłaną mailowo, że zamówienie jest w trakcie realizacji.

3. UWAGA ! Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów oryginalnych, dopuszczonych do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej, dostępnych wyłącznie bez recepty.

Strony sklepu „Leki z Apteki Natury” są stronami wyłącznie informacyjnymi, opracowanymi z należytą starannością na podstawie informacji dostarczonych głównie przez producentów towarów (ulotki informacyjne i instrukcje oraz inne ogólnie dostępne informacje pochodzące z różnych źródeł), tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych. Zawierają jedynie informacje udostępnione przez producentów oferowanych towarów lub donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych. Opisy do produktów oferowanych w sklepie internetowym służą wyłącznie celom informacyjnym oraz do identyfikacji produktów. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką lub instrukcją dołączoną do opakowania, a w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem, farmaceutą lub upoważnionym do udzielania porad medycznych pracownikiem Służby Zdrowia.

Odpowiedzialność za poszczególne towary i produkty oraz treść ulotek informacyjnych i instrukcji dostarczonych wraz z zakupionym towarem spoczywa tylko i wyłącznie na producentach tych towarów.

Sprzedawca - firma P.P.H.U. ARTIZO nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych u niego produktów, ani za skutki błędnej interpretacji treści dołączonych do opakowania ulotek i instrukcji.

4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonane przez osoby trzecie, wykorzystujące konto oraz hasło Kupującego.

5. Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji strony rozstrzygać będą poprzez porozumienie stron. W przypadku braku porozumienia, rozstrzygnięcie sporu zostanie oddane sądowi właściwemu dla sprawy.

6. W sprawach nie uregulowanych oraz w sytuacji obowiązujących przepisów prawa normujących profil działalności przedsiębiorstwa, hierarchiczną wyższość w stosowaniu mają ujednolicone i znowelizowane przepisy prawa obowiązującego w Polsce nad postanowieniami niniejszego regulaminu.

7. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian na stronach sklepu oraz w niniejszym regulaminie kiedykolwiek i w każdym zakresie, bez wcześniejszego informowania użytkowników sieci.

8. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach "link" prowadzących do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

9. Produkty na zdjęciach mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży. Zmiany mogą wynikać z np.: ustawienia monitora, wprowadzenia nowych opakowań, zmian ilościowych zawartości opakowań lub braku produktów promocyjnych itp.

10. Regulamin (zmiany w Regulaminie) obowiązuje od momentu jego opublikowania.

UWAGA: WSZELKIE PRZESYŁKI PROSZĘ KIEROWAĆ NA ADRES:P.P.H.U. „ARTIZO” Urszula Czwartkowska; Sobieszyn 6; 08-504 Ułęż

Wzór oświadczenia o zwrocie towaru mozna pobrać TUTAJ:......................., dn............. 20..... r.

...................................................

...................................................

....................................................

imię, nazwisko i adres Kupującego

P.P.H.U. ARTIZO

Urszula Czwartkowska

Sobieszyn 6

08-504 Ułęż

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271) odstępuję od umowy sprzedaży towaru:

..............................................................................................................................................

paragon / faktura nr ...................................

zawartej dnia...............................

Proszę o zwrot kwoty....................zł

(słownie: ........................................................................)

przekazem pocztowym na adres.............................................................................

lub na konto nr.......................................................................................................

Zwracam, w stanie niezmienionym.......................................................................

otrzymany dnia.......................................................................................................

.....................................

podpis konsumentaKoszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

KONTAKT

PRACUJEMY OD PONIEDZ. DO PIĄTKU W GODZ. OD 8.00 DO 16.00 ---------------------------------------------- TEL. 605 149 294 lekizaptekinatury@lekizaptekinatury.pl

KOSZTY WYSYŁKI

POCZTA POLSKA

Przesyłka pobraniowa priorytetowa o wadze do 2 kg:
- 25zł przy zamówieniach do 700zł
- 0zł przy zamówieniach powyżej 700zł


Przesyłka priorytetowa po przedpłacie o wadze do 2 kg:
- 15zł przy zamówieniach do 500zł
- 0zł przy zamówieniach powyżej 500złKURIER

Przesyłka pobraniowa kurierska o wadze do 30 kg:

- 25zł przy zamówieniach do 800zł
- 0zł przy zamówieniach powyżej 800zł


Przesyłka po przedpłacie kurierska o wadze do 30 kg:
- 18zł przy zamówieniach do 600zł
- 0zł przy zamówieniach powyżej 600zł


Zaloguj się

Sklep internetowy Click Shop | Hosting home.pl