Aby kuracja oczyszczająca Colon Pack przyniosła satysfakcjonujące rezultaty należy stosować ją zgodnie z zaleceniami producenta. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jak prawidłowo stosować Colon Pack, dzięki czemu będzie można bezpiecznie oczyścić swój organizm z niebezpiecznych toksyn.

Parasine Plus

W pierwszej kolejności należy skorzystać z dobrodziejstwa suplementu Parasine Plus. Najlepiej spożyć go rano, około 0,5 godziny przed śniadaniem. Producent zaleca, aby przez pierwsze 10 dni kuracji stosować tylko dwie kapsułki dziennie. Po tym czasie, przez kolejne 20 dni można korzystać z 4 kapsułek dziennie. Pamiętać należy również i o tym, aby kapsułki popijać niegazowaną wodą albo świeżym sokiem.

CoFiber

Dugim suplementem jest magiczna kompozycja ziół oczyszczających CoFiber, która składa się z dwóch różnych rodzajów błonnika. CoFiber to w chwili obecnej najgroźniejsza i najskuteczniejsza broń przeciwko niebezpiecznym toksynom w organizmie. Dwie miarki CoFiber należy dokładnie wymieszać w szklance wody lub soku. Warto wspomnieć również i o tym, że preparat CoFiber wspomaga działanie Parasine Plus i co najważniejsze skutecznie usuwa pasożyty z organizmu.

Ziołowa herbatka oczyszczająca

Ostatnim suplementem wchodzącym w skład kuracji Colon Pack jest oczywiście naturalna herbatka oczyszczająca. Głównym zadaniem ziołowej herbaty jest nie tylko ułatwienie wypróżniania, ale również pozbycie się toksyn i wspomaganie przyswajania substancji odżywczych. Ziołowe herbatki są doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które mają problem z zasypianiem, dlatego też zaleca się jej spożywanie głównie wieczorową porą. Warto wspomnieć również i o tym, że jedną saszetkę należy parzyć przez około 6-8 minut, dzięki czemu będzie można wycisnąć całą magiczną esencję z saszetki.