Intensywne i regularne ćwiczenie bardzo często nie wystarczą, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dlatego w takim przypadku warto sięgnąć po odpowiednio dobrane suplementy diety, które pozwolą szybciej osiągnąć wyznaczony cel…

Jakie odżywki na masę wybrać dla siebie?

Na początku warto zaznaczyć, że żadna odżywka na masę nie działa jak złoty środek. Nie jest w stanie zastąpić ćwiczeń i odpowiedniej diety. Dobrze dobrana odżywka np. ze sklepu Świat Supli pomoże nam szybciej uzyskać oczekiwane przez nas efekty.

Z odżywek korzystają zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy, którzy ćwiczą hobbystycznie… Na rynku znajdziemy ogromny wybór odżywek dla sportowców. Dlatego każdy bez problemu znajdzie idealny produkt dla siebie.

Co znajdziemy w popularnych odżywkach na masę?

Białko to najważniejszy budulec masy mięśniowej. Odżywki białkowe to nieodzowny element w diecie każdego sportowca. Odżywka znakomicie wpływa na syntezę białek mięśniowych oraz dostarcza do naszego organizmu bardzo dużą ilość aminokwasów.

Stosowanie odżywek białkowych wpływa pozytywnie na budowę naszej masy mięśniowej oraz je wzmacnia. Dlatego możemy ćwiczyć dłużej i zdecydowanie efektywniej.

Kolejny ważny składnik to keratyna. Keratyna jest bardzo ważna ponieważ ma wyjątkowo silne działanie anaboliczne. W związku z tym wspiera efektywny rozwój masy mięśniowej.

Jej wpływ został wielokrotnie przebadany przez naukowców. Keratyna jest bardzo dobrym źródłem energii. Dlatego nasze treningi mogą być zdecydowanie bardziej intensywne i dłuższe…