Enterosgel z https://www.aptekagalen.pl/enterosgel-zel-225g jest środkiem medycznym, który stosuje się wtedy, gdy wskazana jest detoksykacja organizmu. Dzięki zawartemu w tym preparacie polihydratu polimetylosiloksanu, będącym substancją czynną, można skutecznie pozbyć się wszelkich toksyn, czy patogenów, które gnieżdżą się w przewodzie pokarmowym. Co jeszcze warto wiedzieć o Enterosgelu – o tym można dowiedzieć się z tego artykułu.

Enterosgel – w jakiej postaci dostępny jest ten preparat?

Enterosgel jest zalecanym preparatem stosowanym po to, by pozbyć się toksyn z organizmu. Preparat ma postać zawiesiny. Środek ten jest dostępny w dwóch różnych postaciach. Można go kupić w opakowaniu typu tuba, jak również w opakowaniu w postaci saszetki. Wybór powinien być podyktowany przede wszystkim wygodą i komfortem stosowania.

Enterosgel – jaki jest skład preparatu?

Jak już wspomniano w Enterosgelu znajduje się substancja czynna, czyli polihydrat polimetylosiloksanu. Substancja ta stanowi aż siedemdziesiąt procent składu. Natomiast pozostałe trzydzieści procent przypada na wodę oczyszczoną. Warto dodać, że w tym preparacie nie ma żadnych konserwantów. Poza tym środek ten nie zawiera ani cukru, ani słodzika, ani laktozy, ani glutenu. W preparacie tym nie ma także tłuszczów i aromatów.

Enterosgel – dodatkowe informacje

Jeśli dana osoba zdecyduje się kupić Enterosgel, musi wiedzieć, że preparat ten jest dostępny w różnych opakowaniach. Wybierając zawiesinę dostępną jako tuba, można zdecydować się na opakowanie o wadze 90 g lub 225 g. Natomiast, gdy wybiera się zawiesinę w saszetce, wtedy opakowanie waży 15 g. Po zakupieniu preparatu należy pamiętać o tym, by przechowywać go w temperaturze 4–25 °C. Produkt ten jest ważny przez 30 kolejnych dni po otworzeniu opakowania.