Zdaniem lekarzy ginekologów każda kobieta przynajmniej raz w życiu miała lub będzie miała infekcję intymną. Jej objawy są wyjątkowo nieprzyjemne i krępujące. Zaczerwienienie okolic pochwy, nieprzyjemny zapach, nieprawidłowa wydzielina. W przypadku wystąpienia takich symptomów, nie wolno czekać, ale trzeba szybko podjąć kroki zmierzające ku przywróceniu równowagi mikrobiologicznej.

Najlepszym środkiem będzie w tej sytuacji Lactovaginal. Dlaczego?

1. Jest to lek dostępny bez recepty. Można kupić go praktycznie w każdej aptece, a zatem jest dostępny niemal od ręki, od zaraz.

2. Stosuje się go dopochwowo, a więc w miejscu, gdzie ma działać. Bezpośrednio, bez barier.

3. Lek można stosować zarówno profilaktycznie, jak i w przebiegu stanów zapalnych, a także przy obecności upławów, które są wydzieliną niepożądaną.

4. Tysiące pacjentek potwierdza korzystny wpływ Lactovaginalu na ich zdrowie intymne. Dzięki niemu pozbyły się infekcji raz na zawsze.

Zdecydowanie warto odrzucić wszelkie próby leczenia metodami „naturalnymi” takie jak wkładanie do pochwy czosnku, jogurtu albo przeprowadzanie irygacji. Można zrobić sobie ogromną krzywdę.

Warto zaufać producentowi produktu Lactovaginal, który przeprowadził wiele badań nad skutecznością i bezpieczeństwem leku, przed wprowadzeniem go do sprzedaży. Tylko takie leczenie, oparte na bezpiecznych i sprawdzonych produktach leczniczych, ma szansę zakończyć się powodzeniem.